V sobotu 24.6.2023 pripravili Televízia JoJ a Mesto Humenné pre športové kluby pôsobiace v meste Humenné celodennú akciu WANNADO festival športu Humenné 2023, zameranú na propagáciu športu v meste Humenné, prezentácie miestnych športových klubov a športov, nábor nových členov do športových klubov a združení, exhibície miestnych športových klubov.

Náš klub nebol výnimkou a zapojil sa do tejto akcie. Deti, mládež a ich rodičia mohli navštíviť náš stánok, v ktorom boli pripravené basketbalové koše a lopty pre malých aj veľkých a všetci si mohli vyskúšať, ako chutí basketbal. O náš stánok bol veľký záujem a deti sa s nadšením chopili basketbalových lôpt a snažili sa trafiť do basketbalového koša. Deti basketbal zaujal až natoľko, že sa k nášmu stanovišťu vracali.

Veríme, že po letnej prestávke sa opäť stretneme, tentokrát už na tréningoch, kde sa deti budú môcť naučiť hrať túto krásnu hru s basketbalovou loptou.

Dajte deti na basket – 1.BK Humenné (Autor: Dominik Kopec, Zdroj: YouTube)

Zdroj: Facebook – Mesto Humenné – MsÚ

Pozvánka

WANNADO Festival športu sa tento rok predstaví v Humennom.
24.6.2023 je pre návštevníkov priparavený bohatý program pre celú rodinu a to všetko v rámci turné JOJKA S VAMI 2023.
Prinášame Vám program dňa plného nielen športu, ale aj zábavy pre celú rodinu :

  • detský program Jojko TV so Sníčkom MAXOM
  • autogramiády osobností televízie JOJ a športovcov
  • rozhovory so známymi osobnostami televízie JOJ
  • štúdio JOJ24 so živým vysielaním a spravodajstvom z
    miesta konania podujatia
  • prezentácie miestnych športových klubov a športov
  • nábor nových členov do športových klubov a združení
  • exhibície miestnych športových klubov
  • JOJKO BIKE CUP so Sníćkom MAXOM
beh #sport #run #zabava #rodina #deti #priatelia #adrenalin #fitness #zdravie #lifestyle #humenné #humenne #humenne24 #humennecity #slovensko #festival #sport #slovakfitness #wannado #wannadoslovensko #sportovekluby #dnescvicim #family #summer #children #sportmood #mediainvestcompany #esmero #myjava #tvjoj #tvjojko #tvjoj♥️♥️

zdroj: Facebook-Wannado sports Slovakia

https://www.facebook.com/100063618609193/posts/pfbid0s3CSwYqijcKUZQ18H6yCsK8uFwj6SPWtoa1zThFbBXPi2xAcz3mjtefKySY13Yz7l/?app=fbl